Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm 2. Fragmanı - Koray'ı kim bıçakladı?

Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm 2. Fragmanı - Koray'ı kim bıçakladı?

Hayat Bazen Tatlıdır’ın yeni fragmanı yayınlandı.

Yılbaşı dolayısıyla geçen hafta yayınlanmayan Hayat Bazen Tatlıdır, yeni bölümüyle yine nefes kesecek.

Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkam Arslan'ın başrollerini paylaştığı Star TV’de ekrana gelen Hayat Bazen Tatlıdır 11. bölüm fragmanı heyecan yarattı.

KORAY’I KİM BIÇAKLADI?

Koray’ın bıçaklanması herkeste şok etkisi yaratır. Koray, Hayat Hoca’yı kurtarmak için kendisini feda edince çoğunluğun takdirini kazanır.

Gözde, Koray’ın bir an önce iyileşmesi için dua edip üzüldükçe, Burak da Koray’ı kıskanmaya başlar. Sevda, Koray’ın evinde Gözde ile karşı karşıya gelir! Koray, Gözde’ye Sevda ve Burak’ın öpüşürken göründüğü fotoğrafı gösterir! Hayat bıçaklı saldırganın Cahit olduğundan şüphe edip şikayette bulunur.

Cahit ise kısa süre içinde serbest bırakılır! Koray ve Burak okul başkanlığı seçimlerinde aday olur. Kaybeden Gözde’den vazgeçecektir! Şerif, Birtanem için Nadir’in anneannesini annesi olarak tanıttığına pişman olur!

Sevda, Cahit’e hesap sormaya giden Koray’ın peşinden giderken Koray’dan hiç beklemediği bir davranışla karşılaşır!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cerrah tutuklanır. Hayat, Zeynep’in evine gider; zorla evlendirileceği gerçeğini öğrenir.

Hayat ve öğrencileri Zeynep’i evden kaçırır. Sevda, babasının annesini aldattığını ortaya çıkarır! Koray’ın Amerika’ya gitmekten vazgeçmesi Asya’yı harekete geçirir. Koray’ı elde etmek için plan yapan Asya, gecenin ilerleyen saatlerinde karşısında Sevda’yı görür, şok olur! Birtanem Şerif’in annesiyle tanışmak isteyince Şerif panikler. Annesi Birtanem Hanım’ı istemeyecek diye korkuya kapılan Şerif bu sorunu Nadir’in anneannesiyle çözer!

Gözde’yi Burak’tan uzaklaştırmak için Sevda ve Koray gizli bir plan yapar. Ancak, Koray’ı kötü bir sürpriz beklemektedir!

Haber Scripti: Medya İnternet