No: 309 30. bölüm fragmanı - Lale'nin doğum sürprizi

No: 309 30. bölüm fragmanı - Lale'nin doğum sürprizi

No: 309 30. bölüm fragmanında Lale'nin doğum yapmasının ardından aile içerisinde yeni bir heyecan başlıyor. Fox TV ekranlarında her çarşamba yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan No: 309, 30. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Son bölümde yaşananların ardından No: 309 30. bölüm fragmanında neler olacağı merak edilmişti.

No: 309 30. yeni bölüm fragmanında olaylar dur durak bilmemektedir. Muradlarına eren Lale ve Onur, No: 309 30. bölüm fragmanında mutluluklarına incir ağacı dikmek isteyenlerin hedefinde yer alacaktır.

Bebeklerini ellerine alan çift, başta Betül olmak üzere üç kişinin kem gözlerine hedef olmuştur. No: 309 yeni bölüm fragmanında Onur ve Lale'nin evliliklerinin gerçek olduğunu duyan Betül ve kem gözlü ekibi, ne yapacaklarını şaşırmıştır. İşte yeni bölüm hakkında detaylı bilgiler

YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA NELER YAŞANACAK?

Emir bebek nihayet dünyaya gelmiştir. Tüm aile büyük bir heyecan ve mutlulukla bu olayı kutlarken, Betül, Erol ve Pelinsu cephesinde bu mutluluğun sebebi farklıdır.

Onur ve Lale’nin nikahının sahte olduğunu zannettikleri için heyecanla bunun ortaya çıkmasını beklerler ama sonuç hiç de bekledikleri gibi olmaz. Evliliğin gerçek olduğunu öğrenerek büyük bir hüsrana uğrarlar. Ama pes etmeye niyetleri yoktur. Bu sefer ki hamleleri ne olacaktır?

No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Artık doğuma sayılı günler kalmıştır. Lale ve Onur, Emir’in odası için alışverişe çıkarlar. Alışverişe Yıldız ve Songül’ün de gideceğini duyan Betül soluğu yanlarında alır.

Bu sefer kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Bu arada Nergis ve Nilüfer herkesi organize ederek, Lale için sürpriz bir baby shower partisi hazırlarlar. Asıl sürprizi partinin sonunda Lale yapacaktır.

Haber Scripti: Medya İnternet